Cypr - Ayia Napa - Najlepsze imprezy

AYIA NAPA

Jeden z najbardziej znanych kurortów turystycznych na wyspie znajduje się ok 60 km na wschód od LARNAKI. Rozciąga się kilkanaście kilometrów wzdłuż wybrzeża. AYIA NAPA przyciąga turystów pięknymi plażami (aż 14 z nich ma certyfikat "Niebieska Flaga"), w tym najbardziej znaną NISSI BEACH oraz bujnym życiem nocnym.
Zarówno w dzień, jak i w nocy nie można się tu nudzić. W AYIA NAPA znajduje się ponad 90 barów, niezliczone kluby oraz ponad 150 miejsc gdzie można coś zjeść, poza tym wesołe miasteczko, escape room'y i wiele, wiele innych 
Możesz skoczyć na bungee, nurkować, znajdziesz tu sklepy z pamiątkami, sieciówki, ale także butiki z dizajnerskimi ciuchami, zrobisz tatuaż i ponurkujesz, jednym słowem wszystko czego dusza zapragnie.

W AYIA NAPA znajduje się też jeden z największych parków wodnych w Europie - WATER WORLD wyglądem nawiązujący do mitologi greckiej, bilet całodzienny ok. 38 eur (www.waterworldwaterpark.com), a w niedalekiej odległości od miasta znajduje się rezerwat przyrody CAPO GRECO.

Więcej informacji o AYIA NAPA znajdziesz na www.loveayianapa.com

Pamiętajcie: WHAT HAPPENS IN NAPA STAYS IN NAPA!

Priorytetową sprawą podczas naszych wyjazdów jest zapewnienie Wam niezapomnianych imprez dlatego codziennie zapewniamy Wam mocny CLUBBING, BIFORKI, BARCRAWLING i nawet AFTERPARTY. 

Jesteśmy na bieżąco z tym co dzieje się w Napie, więc nie pozwolimy by coś Was ominęło. Nasze BIFORKI staramy się organizować w niecodziennej formie - imprezy przebierane typu KICZ PARTY, czy malujemy się FLUO PARTY - łatwo się później odnaleźć w klubie :), a co Wy na to by biforek zorganizować na plaży? :) 

Zapewnimy Wam też trochę zabaw i konkursów - takie jak BEERPONG czy FLANKY, pobiegamy też trochę po Napie bawiąc się w podchody, czy zorganizujemy wieczór pokerowy czy z kalamburami, ale postaramy się zażyć też trochę sportu w ciagu dnia - pogramy w siatkówkę na Nissi Beach, poprzeciągamy linę i wiele, wiele innych. 

Pamiętajcie, że jesteśmy w Ayia Napie, a tu impreza trwa 24h, będziemy imprezować na Nissi Beach, gdzie już od południa grają DJ-e, a my będziemy tańczyć w strumieniach wody lub piany. Do tego zorganizujemy wypad na BOAT PARTY - jeżeli widzieliście kiedyś młodych ludzi tańczących na jachcie w promieniach słońca, do tego przygrywał DJ, a zewsząd lały się drinki - to jest właśnie to!