Jak zaoszczędzić?

1. Gotuj sam - masz w pełni wyposażony aneks kuchenny, mnóstwo spożywczaków na wyciągnięcie ręki z rozsądnymi cenami, a do zrobienia kilku kanapek na śniadanie czy makaronu na obiad nie musisz być Gordonem Ramseyem, nie zajmie Ci to też zbyt wiele czasu.

2. Podziel się walizką - czy na pewno potrzebujesz kolejnej siódmej! pary butów czy 20-stej koszulki? Nie! Gruby polar też się nie przyda, bo tu jest zawsze ciepło. Spakuj się z swoim towarzyszem podróży do jednej walizki - 23 kilo na 2 osoby to naprawdę dużo.

3. Rezerwuj już teraz - nasze ceny są kalkulowane na bazie biletów lotniczych tanich linii lotniczych. Regułą jest, że bilety są tańsze, gdy kupujemy je z dużym wyprzedzeniem, im bliżej wyjazdu tym cena jest wyższa. Oczywiście, zdarzają się promocje, ale czy zaryzykujesz, że akurat trafi się promocja na Cypr we wrześniu?

4. Zabierz znajomych - pamiętaj o ile apartamenty Alonia i Barbara mają dobrą cenę już przy 2 osobach, to w przypadku innych obiektów najlepsza cena jest przy zakwaterowaniu 3 lub 4 osób.

5. Integruj się na biforkach - zabierz swoje procenty i zacznij imprezę z nami, podczas pre-party będziemy też organizować konkursy, w których będzie można wygrać niejeden aperitif :)

6. Korzystaj z zniżek - korzystaj z zniżek, które specjalnie załatwiliśmy dla Was - do pubów, klubów itd.