Nasze obiekty w Ayia Napa oraz informacje praktyczne

DLA KOGO PRZEZNACZONE SĄ WYJAZDY?
Wyjazdy przeznaczone są dla wszystkich pełnoletnich osób (nie tylko studentów), nastawionych na dobrą zabawą! Jeśli skończyłeś studiować jakiś czas temu lub jesteś maturzystą - jedziesz z nami! Co w przypadku ukończenia 30 czy 40 roku życia? Też nie ma problemu! 

PRZELOT
Przeloty realizujemy na bazie tanich linii lotniczych. Plusem tanich linii lotniczych jest to, że godziny lotów zmieniają się dużo rzadziej niż w przypadku lotów czarterowych.
Regułą jest, że bilety są tańsze, gdy kupujemy je z dużym wyprzedzeniem, im bliżej wyjazdu tym cena jest wyższa. W cenie przelotu jest mały bagaż podręczny, duży bagaż podręczny czy bagaż rejestrowany jest za dodatkową opłatą.

Bagaż podręczny mały

Bagaż podręczny duży

Bagaż rejestrowany 23 kg

Bagaż rejestrowany 32 kg

W cenie

82 zł/w 1 stronę

213 zł/w 1 stronę

259 zł/w 1 stronę

WYMIARY
mały podręczny - 42x32x25 cm
duży bagaż podręczny - 56x45x25 cm
bagaż rejestrowany 23 lub 32 kg - 149x119x171 cm

TRANSFERY
Nasze transfery realizujemy autobusami, minibusami czy nawet autami - wszystko zależy od ilości osób, jednakże zawsze zawieziemy Was bezpośrednio pod hotel i z pod hotelu odbierzemy. Na lotnisku zawsze będzie czekał nasz przedstawiciel, który będzie miał Wasze nazwisko na tabliczce lub tabliczkę z nazwą firmy, która realizuje transfer (oczywiście poinformujemy Was wcześniej co to za firma) i wskaże odpowiedni wehikuł do którego musicie wsiąść. Transfery mogą być realizowane z innymi turystami, nie tylko z uczestnikami PARTY MAKERS.

CENY ZAWIERAJĄ:
- przelot na trasie Polska - Larnaca - Polska,
- transfery lotnisko Larnaca - hotel/apartament w Ayia Napa - lotnisko Larnaca,
- zakwaterowanie w wybranym obiekcie,
- ubezpieczenie,
- mały bagaż podręczny,
- pakiet imprezowy*.


Co zawiera pakiet imprezowy?
- opieka rezydenta i organizatora imprez,
- uczestnictwo we wszystkich imprezach, eventach, zajęciach sportowych itp. organizowanych przez nas,
- pakiet zniżek,
- smsy informujące o bieżących wydarzeniach,
- bransoletka PARTY MAKERS,
- koszulka PARTY MAKERS.


*Uwaga! Pakiet Imprezowy będzie realizowany przy minimum 30 osobach. Nie ma możliwości rezygnacji z wyjazdu mimo że pakiet imprezowy nie będzie realizowany.Czym kierowaliśmy się przy wyborze naszych obiektów? 

Przede wszystkim lokalizacją - wszystkie nasze apartamenty są bardzo blisko centrum. Bo czy nie najważniejsza dla każdego imprezowicza jest możliwość powrotu do domu o 4 rano pieszo w 5 minut?
Oprócz bliskości klubów i knajp, jest blisko także do sklepów, restauracji i innych atrakcji.

Większość naszych obiektów to apartamenty z aneksem kuchennym, w których możemy zakwaterować od 2 do 4 osób. We wszystkich naszych obiektach jest basen.
Apartamenty mają podstawowe wyposażenie, są schludne i czyste, ale to nie są obiekty luksusowe, dlatego ich cena jest tak atrakcyjna, a dzięki temu niezależnie od zasobności portfela wszyscy Twoi znajomi mogą uczestniczyć w tej wyjątkowej przygodzie!

Na poniższym przykładzie (wylot 08/09 z Katowic, tydzień, ceny z dnia 25.01) prezentujemy jak kształtują się ceny apartamentów w zależności od obłożenia.
Najlepsze ceny są zaznaczone kolorem zielonym. np. Apartament Agrino ma najlepszą cenę, gdy są w nim zakwaterowane 3 osoby.
Z kolei kolorem żółtym zaznaczone są ceny, które także są bardzo korzystne przy zakwaterowaniu danej ilości osób.

OBIEKT

CENA ZA OSOBĘ

ILOŚĆ OSÓB

CENA ZA OSOBĘ

ILOŚĆ OSÓB

CENA ZA OSOBĘ

ILOŚĆ OSÓB

Agrino

1450

3

1627

4

2175

2

Rio Gardens

1469

4

1959

3

2938

2

Barbara

1482

4

1513

3

1678

2

Pambos Napa Rocks

1511

4

1579

3

2369

2

Alonia

1523

3

1569

2

1627

4


Rekomendujemy PAMBOS NAPA ROCKS, który oblegany jest przez młodych ludzi lubiących zabawę i imprezy. To tutaj odbywają się największe POOL PARTY z dj-ami i piosenkarzami oraz słynne FOAM PARTY czy PAINT albo COLOUR PARTY.
Znajduje się też tu AQUA najsłynniejszy klub na after party w AYIA NAPA z wewnętrznym basenem, znajdujący się w podziemiach hotelu, który otwiera się dopiero o 2 w nocy, a zabawa trwa do świtu.
W hotelu jest też ogromna siłownia na dachu z widokiem na morze i basen, która jest bardzo dobrze wyposażona.


Pambos Napa Rocks - znajdują się w centrum, blisko rozrywkowego centrum, 800 m od plaży Katsarka, 1 km od plaży Loukkos Tou Mandi. 

Barbara Tourist Apartaments - 10-minut spaceru od barów i klubów nocnych w Agia Napa i 20 minut spacerem od plaży.

Alonia Hotel Apartaments - w odległości 200 metrów od restauracji, barów i sklepów, 10 minut spacerem od najbliższej plaży. 

Agrino Hotel Apartaments - usytuowany jest 500 metrów od centrum kurortu Ajia Napa oraz 1,5 km od plaży Nissi Beach.

Rio Gardens - 400 metrów od nocnego życia Ayia Napa, max 1 km do najbliższej plaży (plaża Limanaki)