O nas

CZEŚĆ IMPREZOWICZE!

Jeżeli dobre wakacje to dla Was nie tylko piękna pogoda, plaża i morze, a także świetne imprezy to dobrze trafiliście. Ekipa PARTY MAKERS zabierze Was do Ayia Napy - najbardziej imprezowego miejsca na Cyprze i jednego z najbardziej imprezowych w Europie, które konkuruje z słynną Ibizą, a jego sława obiegła już cały świat.

Z nami na pewno nie będziecie się nudzić, bo oprócz tego, że nocne życie Ayia Napy przyprawi Cię o zawrót głowy to my to jeszcze podkręcimy - będziemy się wspólnie integrować. Poznacie innych imprezowiczów, z pewnością nawiążą się nowe przyjaźnie, bo co jest najważniejsze na wakacjach? Nieważne gdzie, ale ważne z kim! 
Spotykamy się codziennie wieczorem, by wspólnie wyruszyć na PUB CRAWL czyli maraton po lokalnych barach lub ogarniemy PREPARTY lub jak kto woli BEFOREK :), ale to dopiero wstęp przed wspólnym CLUBBINGIEM, który jest wisienką na torcie.
Zapewnimy Wam też inne dzienne atrakcje - będziemy spotykać się na słynnej plaży Nissi, gdzie pogramy w siatkówkę, zorganizujemy gry i zabawy, no i oczywiście poimprezujemy, bo impreza na Nissi trwa już od południa - w knajpkach przy plaży grają DJ-e, a na tańczących leje się woda czy piana :)

Pamiętajcie: WHAT HAPPENS IN NAPA STAYS IN NAPA!


KITESURFING CAMPS
Nasi instruktorzy z Sueno Surf jako jedni z pierwszych przecierali szlaki nauczając kitesurfingu w Polsce, później w Egipcie i Brazylii. Tak wiele lat prowadzenia szkół kitesurfingowych i podróży za wiatrem, pozwala dzisiaj zagwarantować początkującym osobom najwyższą jakość szkolenia.

Maciej ZIMAS Zimowski stworzył autorski program szkoleniowy ProgressCamp, który dedykowany jest wszystkim, którzy skończyli kurs podstawowy i chcą dalej robić postęp. Nauczysz się nie tylko trików ale również jak poradzić sobie w różnych sytuacjach. Jeździmy w miejsca sprawdzone z najlepszymi statystykami wiatrowymi.


Zerknijcie też na nasze inne strony www.gaptravel.pl oraz www.wakacje.gaptravel.pl, gdzie możecie zarezerwować oferty renomowanych polskich i niemieckich organizatorów takich jak Itaka, Grecos Holiday, Tui czy Neckermann oraz wielu innych